Death Note-Manga , anime, wszystko o Death Note od fanów dla fanów!!

Death Note-Manga , anime, wszystko o Death Note od fanów dla fanów!!


#1 2010-01-17 15:00:11

Kaolla

Moderator

10700558
Skąd: Kraina Czekolady i Shinigami
Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 42
Punktów :   
WWW

Light jako schozofrenik i L z Death Note'm

Nie zwracając uwagi na szczegóły, czyli na to, ze nikt tu nie zagląda - musiałam założyć nowy temat.
Ach więc chcę się podzielić moim przypuszczeniem - Light po zabiciu pierwszych 2 osób zaczął cierpieć na schizofrenię ^ _ ^
Wystarczy, ze popatrzycie na pierwszy tom. Na początku ma normalną minę, taką. . . typową, bez wykrzywień, tych jego "minek" i ma duże oczy (jak ukeś normalnie~! <3). A potem, już po zabiciu tych paru osób liczba min typu ta kiedy [spoiler~] Rem zabiła L'a [koniec spoilera] baaardzo wzrosła. I to nie można tłumaczyć zmianą stylu rysowania, bo w 1 tomie też było parę takich minek, ale nie tak mocnych!

i druga sprawa.
Wyobraźcie sobie, co by było, gdyby L i Light obaj mieli Death Note'y. . .  I by się sprzymierzyli.
Rządziliby tym światem!

i trzecia, już mniej ważna.
Kto zauważył, jaką okropną fryzurę miał L w 1 tomie? ^^ Takie. . . kręcone włosy --'

Yhm, dziękuję za uwagę i liczę na to, ze ktoś w końcu się pojawi --'


I like boys (who kiss other boys)!

http://img132.imageshack.us/img132/1479/deidaracaramelldansen.gif
=3


- Wiesz moze, jakie kobiece imię mogłem wypowiedzieć przez sen?
- A mam wymieniać w porządku alfabetycznym?

Offline

 

#2 2010-12-20 14:18:51

tori49

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-10
Posty: 17
Punktów :   

Re: Light jako schozofrenik i L z Death Note'm

,myślę że lait nie miał schizofrenii ale miał rozdwojenie jaźni które nastąpiło z chwila gdy odzyskał wspomnienia  bowiem wtedy zderzyły się 2  różne charaktery laita; ten który zabijał i aby nie zostać złapanym manipulował uczuciami ludzi  i ten który liczył się z innymi i zależało mu na nich, przez większość czasu 1wsza osobowość góruje w nim nad 2ga ale w momentach takich jak   ten w którym mówi remowi żeby zabił L po czym myśli że L ma tak po po prostu umrzeć albo gdy jego siostra została porwana i choć wie że najlepiej byłoby ją zabić to się waha wtedy widać ten 2gi charakter
a co do minek i całego kolorystycznego pokazania postaci (kiedy np lait ma czerwone włosy) to jak dla mnie jest to rewelacja a gęba ryyuuka  wymiata

Offline

 

#3 2011-11-29 10:11:25

Shinigami

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: Light jako schozofrenik i L z Death Note'm

Nie miał ani tego ani tego. Jakby miał schizofrenie słyszałby i widział rzeczy których nie ma i odbierał źle rzeczywistość. Jakby miał rozdwojenie osobowości nie pamiętałby co robił podczas aktywności tej drugiej. ufff a tak w temacie, naprawdę miał problem psychiczny, ale raczej wiąże się on z  psychotyzmem - na końcu dobrze go określili... Niestety! Żal mi Raito pod każdym względem, mógł wygrać w tak banalny sposób, że nie wierzę, że stało się inaczej. Mógł też się poddać, wyrzec swego planu i mieć normalne życie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plChałupy wakacje zaproszenia-na-komunie.eu zaproszenia-na-slub-recznie-robione.eu