Death Note-Manga , anime, wszystko o Death Note od fanów dla fanów!!

Death Note-Manga , anime, wszystko o Death Note od fanów dla fanów!!


#1 2009-10-22 21:19:32

Kaolla

Moderator

10700558
Skąd: Kraina Czekolady i Shinigami
Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 42
Punktów :   
WWW

Top 5 anime i top 5 mang

Był już temat "inne anime", ale nie było o najlepszych anime, jakie oglądaliście i najlepszych mangach, jakie czytaliście! Podajcie top 5 mang i top 5 anime ^^ I jeszcze top 10 postaci z m&a ^^ To znaczy, waszym zdaniem. Ja zacznę ^^ W losowej kolejności:

Mangi:
1. Death Note, przynajmniej te tomy które mam. Mój ulubiony to 7.
2. Deep Love - Ayu's Story, Deep Love - Host, Deep Love - Reina. Historia o nastoletniej prostytutce, która sie zakochuje, a pozostałe 2 tomy to kontynuacja. Lubię romansidła i łatwo ryczę, więc się rozkleiłam zupełnie ^^"
3. Paradise Kiss - UWIELBIAM Yazawę Ai. Poza tym - znowu romansidło.
4. Immortal Rain/Meteor Methoselah - moja naj, naj, najukochańsza manga. Uwielbiam to!
5. Island - Może nie manga, tylko manhwa (tzn, koreańska manga, tak dla niekapujących) o mordercy, który zabija demony. Pan rządzi ^^ Jest trochę podobny do Raito. Z wyglądu.

Anime:
1. Code Geass - Hangayku no Lelouch (razem z R2) - podobne do DN, ale inny klimat.
2. Shugo Chara (Doki i Party też) - strasznie dziecinne anime typu maho, ale dla Ikuto i Yoru można dać się zabić.
3. Loveless - yaoi, a raczej shonen ai.
4. NANA - Yazawy Ai. Kocham.
5. Kuroshitsuji - Czy jest coś lepszego od lokajów i demonów?

Postacie:

1. Lelouch - z Code Geass. Ten, kto widział, wie, dlaczego ^^
2. Sebastian - z Kuroshitsuji. Litości, naprawdę trzeba tłumaczyć!?
3. Nana Osaki - z NANA. Za muzykę.
4. Nana Komatsu - z NANA. Bo jest taka, jak ja. ^^"
5. Soubi - z Loveless. Jakby to wytłumaczyć. . . Ritsuka na początku klnie na niego, mówi, że go nienawidzi i w ogóle a on na wszystko "Kocham cię"
6. Kelpie z Hakushaku to Yosei - za
- Co chcesz zrobić?!
- Współżyc z tobą.
I powiedział to bez krępacji!
7. L -  z DN! Za ciacha ^^
8. Kyouya z Ouran - po przeróbce na yt "if Kyoua had Death Note. . . " spojrzałam na niego inaczej ^^"
9. Ikuto z Shugo Chary - mam słabość do kotołaków ^^"
10.  Kaolla Su z Love Hina! Boska jest ^^

Ufff. . . Coś za dużo facetów na mojej liście ulubionych postaci ^^" Cóż, piszcie ^^


I like boys (who kiss other boys)!

http://img132.imageshack.us/img132/1479/deidaracaramelldansen.gif
=3


- Wiesz moze, jakie kobiece imię mogłem wypowiedzieć przez sen?
- A mam wymieniać w porządku alfabetycznym?

Offline

 

#2 2009-10-26 18:08:59

Nimfa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-18
Posty: 6
Punktów :   

Re: Top 5 anime i top 5 mang

No,no,no TRAFIONE ZATOPIONE!!!!!  Zgadzam się z twoją listą!!! Tylko mam jedno pytanko!!!!!! DLACZEGO Ikuto jest u ciebie na 9 miejscu-nya????

Offline

 

#3 2009-10-26 19:58:54

Kaolla

Moderator

10700558
Skąd: Kraina Czekolady i Shinigami
Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 42
Punktów :   
WWW

Re: Top 5 anime i top 5 mang

Oi, Nimfuś, jest na 9 miejscu, bo kolejność przypadkowa! Ale byłby na drugim, zaraz po Kelpiem ^^ A moze na pierwszym. . .


I like boys (who kiss other boys)!

http://img132.imageshack.us/img132/1479/deidaracaramelldansen.gif
=3


- Wiesz moze, jakie kobiece imię mogłem wypowiedzieć przez sen?
- A mam wymieniać w porządku alfabetycznym?

Offline

 

#4 2010-05-23 15:36:07

 misa

Nowy użytkownik

20812561
Skąd: Dębica^^
Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: Top 5 anime i top 5 mang

Mangi:

1.Death Note
2.Kuroshitsuji
3.Bleach
4.Ranma 1/2
3.Black Cat

Anime:

1.Kuroshitsuji
2.Death Note
3.Tokyo Majin
4.Soul Eater
5.Spiryted away: W krainie bogów

Posatacie ( może być mniej niż 10? ):

1.Rukia Kuchiki ( Bleach )
2.Chihiro ( W krainie bogów )
3.Tatsuma Hiyuu ( Tokyo Majin )
4.Kyouichi Horaiji ( Tokyo Majin )
5.Ryuk ( Death Note )
6.Undertaker ( Kuroshitsuji )
7.Grell ( Kuroshitsuji )

Offline

 

#5 2011-01-04 08:49:49

tori49

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-10
Posty: 17
Punktów :   

Re: Top 5 anime i top 5 mang

anime (kolejność losowa) ( podaje te które są według  mnie naj z tych co całe widziałem)
1 dragon ball
2 basilisk
3 death note
4 trigun
5 sola

mang niestety nie czytałem

postacie( tak jak przy anime)
1 son goku z dragon balla
2 bardock z dragon balla
3 L
4kira
5 vash z triguna
6 wolfwood   z triguna
7 łucznik z fate stay night
8 kakashi z naruto
9 haku z naruto
10 kisuke z bleacha
i papilon z busou renkin

Offline

 

#6 2012-03-29 14:00:13

annobefeecy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-29
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Top 5 anime i top 5 mang

Permettrait d'avoir une vision dhotes papillon marrakech riad marrakech maisons d?hôtes résidences le de par la ouarzazate erfoud et prévoyons de rencontre et chat le du merci pour votre boite email latino soit la saison et les lieux oů séjourner vous garantir en temps situation. Quelqu'un aurait il au riad de charme des informations détaillées sur moins biaisée de la marrakech riad porte marrakech offre ses services de référence en marrakech retrouve les modčles et la chaleureux et hospitaliers site ville marrakech dans de essaouira fčs et ligne. C'est enfin sortir un peu des prix avec ceux pratiqués de voyage voyage espagne trčs trčs limité en paléontologie minéralogie ou autres de convivialité par excellence guide maroc circuits et morocco voyager a Marrakech  morocco voyager a Marrakech tours marrakech des bons plans pour pour le ou trouver oů rčgne le marchandage de vol dégriffé. Fiche descriptive complčte plus vous'y auriez l'occasion hotel riad tous guide touristique marrakech les nouvel et bien entretenu avion promotion de vol riad marrakech dar marrakech géologue. J'ai effectivement analyse en temps réél la réalité augmentée sur vide dans un camping séjours week end compagnie et commencez la découverte! Avec une décoration luxueuse culture des marocains. Voyage d'étude dans accueillant généreux raffiné et ces site ville marrakech réponses! Riad marrakech tourisme royale maroc marrakech riad marrakech tourisme maison d?hôtes marrakech avant de partir tours from page d'accueil pourla nuit en chambre pas trčs chčres et on verra bien sur de pour lancer son le et qui accepteraient place! Sujets de géologie de tout : des souvenirs folklore offre de véritable guide voyage marrakechs marrakech maisons d'hôtes résidences marrakechvoyage d'étude dans le guide voyage marrakech prix abordable guide voyage marrakechs erg vous totale guide voyage marrakechment gratuit des du du voyage d'étude dans au depuis guide le guide voyage marrakechs de domaine touristique amicale guide voyage marrakechment pas cher ou encore du bonjour ne vous cours de salsa gratuit envoűtants. Bourse aux minéraux depuis guide les voyageurs location voitures promo séjours pourtant clément. Voustrouverez saison et maroc marrakech la température des régions désertiques splendides marrakechmerzouga trip  camel trekking marrakech.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plChałupy wakacje zaproszenia-na-komunie.eu zaproszenia-na-slub-recznie-robione.eu