Death Note-Manga , anime, wszystko o Death Note od fanów dla fanów!!

Death Note-Manga , anime, wszystko o Death Note od fanów dla fanów!!

#1 2009-08-14 19:58:52

L

Administrator

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 64
Punktów :   

Regulamin

TEMATYKA FORUM:
Forum dotyczy mangi i anime Death Note

ZASADY POSTOWANIA:
Tematy związane z zagadnieniem innym, niż Death Note powinny być zakładane w dziale Offtopic.

Nie należy pisać na siłę- wypowiedzi powinny być przemyślane, zgodne z tematem, i wnoszące coś do dyskusji. Użytkownik musi pamiętać, by zawsze popierać swoje tezy adekwatnymi argumentami.

Nie wolno spamować forum. Wypowiedzi jednozdaniowe będą kasowane, chyba, że będą zawierać więcej treści, niż wskazywałaby na to ich długość.

Tytuł tematu powinien być jasny. Staraj się, by na podstawie tytułu można było domyślić się, o czym temat mówi.

Reklama stron internetowych, blogów, for i itp. w działach do tego nie przeznaczonych jest niedozwolona.

STOSUNEK DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW:
Nie należy obrażać w żaden sposób uczuć religijnych, patriotycznych, etycznych i moralnych innych userów. Jest to forum bezwyznaniowe, jednak swoje przekonania na tematy religijne należy pozostawić dla siebie, zwłaszcza, jeśli mogą one razić lub ranić innych.

Należy zachowywać się zgodnie z zasadami netykiety- inni użytkownicy też chcą czuć się dobrze na forum.

Nie wolno zwracać się do innych użytkowników w sposób agresywny, obraźliwy.

Wygłaszanie tez rasistowskich, seksistowskich, ksenofobicznych, homofobicznych, i obrażających ułomności będące wynikiem choroby, status społeczny, wykształcenie lub wyznanie osoby, lub grupy osób jest niedozwolone.

JĘZYK:
Nie wolno stosować wulgaryzmów. Należy dbać o czystość języka, stosować się do podstawowych zasad komunikacji.

Nie wolno krzyczeć. Jeżeli nie zachodzi taka potrzeba, nie wolno nadużywać wielkich liter, pogrubienia, podkreślenia, i wykrzykników.

Należy pamiętać o zasadach ortografii- nagminne ich łamanie będzie karane.

WALKA Z ŁAMANIEM REGULAMINU:
Jeśli użytkownik uzna post za niepasujący do tematu, obraźliwy, wulgarny, lub w jakikolwiek inny sposób łamiący zasady regulaminu, powinien powiadomić o tym moderatora lub administratora.

KARY:
Łamanie zasad regulaminu karane będzie ostrzeżeniem słownym, jeżeli suma ostrzeżeń wyniesie liczbę 3, użytkownik zostanie poddany banicji.
Ustawienia są następujące:
- Użytkownicy mają prawo wiedzieć, za jakie przewinienie otrzymali ostrzeżenie.
- Jeżeli użytkownik otrzymał ostrzeżenie, wolno mu bronić się w odpowiednim temacie, stosując argumenty na swoje usprawiedliwienie.


UPRAWNIENIA UŻYTKOWNIKÓW:
Hierarchia panująca na forum uwzględnia administratora jako najbardziej uprzywilejowaną osobę, następnymi w kolejności są moderatorzy, następnie zwykli użytkownicy.

Administratorzy są ludźmi, którym przydzielono najwyższy poziom kontroli nad całym forum. Mogą oni kontrolować wszystkie aspekty działania forum, włącznie z ustawianiem uprawnień dostępu, usuwaniem użytkowników, tworzeniem grup, określaniem moderatorów itp. Mają także pełne możliwości moderacji na forach.

Moderatorzy są osobami (albo grupami osób), których zadaniem jest doglądanie forum przynajmniej od czasu do czasu. Mają możliwość zmieniania treści lub usuwania postów oraz blokowania, odblokowywania, przenoszenia, usuwania i dzielenia tematów w forum, które moderują. Generalnie czuwają aby ludzie nie schodzili z tematu w dyskusjach oraz nie publikowali nieodpowiednich materiałow.

INNE:
Wybierając nick pamiętać trzeba o tym, że nie wolno go zmienić bez zgody innych użytkowników i administratora. Prosimy, by starać się dobierać pseudonim tak, by nie zachodziła potrzeba zmiany, jeżeli jednak stanie się ona konieczna, należy założyć temat, w którym złożona zostanie prośba o nowy nick. Zostanie ona rozpatrzona przez administrację.

Tematy są blokowane, jeżeli zostaną uznane za niepotrzebne, powtarzające zagadnienie innego tematu, pozbawione wartości, niezwiązane z zagadnieniem forum, niezgodne z zasadami regulaminu. Jeżeli uważasz, że temat nie powinien być zablokowany, powiadom o tym moderatora lub administratora.

Regulamin pochodzi z innego forum dyskusyjnego, został zamieszczony po uprzednim dostosowaniu jego treści do wymogów panujących na tym forum.


http://i27.tinypic.com/11kwpb7.gif
Problem? Pisz na PW
http://i31.tinypic.com/2ymsro0.gifhttp://i32.tinypic.com/10ge8sk.jpg
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://i37.tinypic.com/xc396s.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.death-note.pun.pl zaproszenia-na-komunie-swieta.eu Łukęcin pensjonaty